Minust

Olen rahvusvahelise kogemusega sertifitseeritud juhtide ja meeskonna coach. Minu missioon on aidata inimestel ja organisatsioonidel avastada ja rakendada enda parimat potentsiaali.

Bringing out the best in people and organizations

profiilipilt

Minu väärtused on hoolimine, areng, koostöö ja siirus. Ma hoolin inimestest ja usun, et kõik väärivad imelist elu. Mind motiveerib progress ja areng ning väljakutsed, mis võimaldavad luua positiivset muutust. Ma usun, et parimaid tulemusi saavutab koostöös, olles siirad ja üksteist toetavad.

Minu kogemused ja haridus
Olen People and Culture Development Manager rahvusvahelises elektroonika tootmise ettevõttes GPV. Varasemalt olen tegelenud tööandja brändi loomise ja arendamisega ning uuringute analüütikaga ettevõttes Instar EBC. Olen tegelenud töötajate leidmise, hoidmise ja arendamisega Viljandimaa suurima tööandja Viljandi haigla (~1000 töötajat) arendusspetsialisti ja personalijuhina. Mul on kliendisuhete hoidmise ja juhtimise kogemus Delux Production suurkliendihaldurina (Rootsi turg).

Olen õppinud personalitööd TalTechis ning saanud magistrikraadi (cum laude) turunduse- ja finantsjuhtimise erialal Tartu Ülikoolis.

Tegelen aktiivselt enesearendamisega tööandja brändingu, personalitöö, turunduse ja coachingu valdkonnas. Olen sertifitseeritud HR Business Partner, coach ja meeskonna coach. Olen ka rahvusvahelise coachingu ühingu ICF ning Accociation of Coaching liige.

Soovid süsteemselt tegeleda personaalse ja professionaalse arenguga ning olla tulemuslikum oma eesmärkide saavutamistel?

Soovid, et su meeskond oleks tulemuslik ning rakendaks oma parimat potentsiaali?