Minust

Olen rahvusvahelise kogemusega sertifitseeritud juhtide ja meeskonna coach. Minu missioon on aidata inimestel ja organisatsioonidel avastada ja rakendada enda parimat potentsiaali.

Bringing out the best in people and organizations

profiilipilt

Minu põhiväärtused on hoolimine, areng, koostöö ja siirus. Coachina olen pühendunud kliendi edule ja arengule. Usun, et parimaid tulemusi saavutab koostöös ning coaching on win-win partnerlussuhe.

Olen coachina olnud partneriks juhtidele, spetsialistidele ja meeskondadele erinevatest valdkondadest. Lisaks on mul on meeskondade ning juhtide arendamise, coachingu ja koolitamise kogemus rahvusvahelisest tootmisettevõttest, kus töötan ka praegu globaalses personaliosakonnas.

Varasemast on mul personalijuhtimise ja arendamise kogemus tervishoiu sektorist. Olen töötanud projektijuhina tööandja brändingu agentuuris nii avaliku kui erasektori klientidega ning mul on rahvusvaheline kliendisuhete juhtimise kogemus tootmisettevõttest.

Ootan klientideks arengule ja tulemuslikkusele orienteeritud juhte ja meeskondi, kes on valmis pühenduma oma eesmärkidele rohkem kui mugavustsoonile, sest areng toimub väljaspool mugavustsooni.

Usun, et kui on tahe, siis on ka tee. Aitan Sul jõuda selgusele, mida päriselt tahad, et näeksid oma võimaluste teed ja teaksid, milliseid samme järgmisena oma eesmärkide suunas astuda. Toetan sind ka tulemuslikkust toetavate harjumuste juurutamisel. Aitan meeskondadel jõuda ühtsele arusaamale, mida koostöö ja tulemuslikkus teie jaoks tähendab ning toetan teid meeskonna ja organisatsiooni edu saavutamiseks vajaliku mõtteviisi, suhete ja oskuste arendamisel.

Coachina olen toetav ja julgustav ning alati tegudele innustav. Coachingu käigus võib tulla väga palju häid taipamisi, aga edu ja muutuste saavutamiseks on vaja tegutseda. Coachingu sessioonidelt lähed ära tegevussammudega, vastutus need sammud astuda on Sinul. Soovi korral olen valmis olema Sulle ka vastutuspartneriks. Pakun coachingut eesti ja inglise keeles, nii virtuaalsete kui füüsiliste kohtumistena.

Olulisemad sertifikaadid:

  • AoEC Practitioner Diploma in Executive Coaching (EBS)
  • Team Coaching Practitioner Certified Coach (GTCI)
  • EMCC Global Individual Accreditation (EIA)
  • EMCC Team Coaching Individual Accreditation (ITCA)

Mul on magistrikraad turunduses (MBA), mille omandasin Tartu Ülikoolis. Õpin ja täiendan end pidevalt nii coachingu, juhtimise, personalijuhtimise ja turunduse ja tööandja brändingu teemadel. Olen ka rahvusvahelise coachingu ühingu ICF liige.

Soovid süsteemselt tegeleda enesearenguga ning olla tulemuslikum oma eesmärkide saavutamistel?

Soovid, et su meeskond oleks tulemuslik ning rakendaks oma parimat potentsiaali?