Minust

Mina olen Daisy. Minu missioon on aidata inimestel ja organisatsioonidel leida ja rakendada enda parimat potentsiaali.

Bringing out the best in people and organizations

profiilipilt

Minu väärtused on hoolimine, areng, koostöö ja siirus. Ma hoolin inimestest ja usun, et kõik väärivad imelist elu. Mind motiveerib progress ja areng. Leian kõikjal võimalusi iseenda arendamiseks ja eriti rõõmus olen, kui saan aidata teistel oma eesmärke saavutada. Ma usun, et parimaid tulemusi saavutab koostöös, olles siirad ja üksteist toetavad.

Minu kogemused ja haridus
Olen People and Culture Development Manager rahvusvahelises elektroonika tootmise ettevõttes Enics. Varasemalt olen tegelenud tööandja brändi loomise ja arendamisega ning uuringute analüütikaga ettevõttes Instar EBC. Olen tegelenud töötajate leidmise, hoidmise ja arendamisega Viljandimaa suurima tööandja Viljandi haigla (~1000 töötajat) arendusspetsialisti ja personalijuhina. Mul on kliendisuhete hoidmise ja juhtimise kogemus Delux Production OÜ suurkliendihaldurina (Rootsi turg). Ma olen alati seisnud nii inimeste kui ettevõtte eest.

Olen õppinud personalitööd TalTechis ning saanud magistrikraadi (cum laude) turunduse- ja finantsjuhtimise erialal Tartu Ülikoolis.

Tegelen aktiivselt enesearendamisega tööandja brändingu, personalitöö, turunduse ja coachingu valdkonnas. Olen PARE, Eesti HR Seltsi, AIHR Academy ja Transformation Academy liige ning osalen teist aastat järjest WBECS coachingu programmis. Olen sertifitseeritud HR Business Partner, Life-Coach ja meeskonna coach. Omandan järgmist taset meeskonna coachingus Global Team Coaching Instituudis ning olen ka Euroopa Mentorlus ja Coachingu ühingu EMCC ning Accociation of Coaching liige.

Soovid leida enda unikaalsust, olla parim versioon iseendast, olla tulemuslik oma eesmärkide saavutamistel ja elada unistuste elu?

Soovid, et su meeskond oleks tulemuslik ning rakendaks oma parimat potentsiaali?